Wonky Wabbits Lošimų Automatai

Wonky Wabbits Automatas

Naujasis 15 laimėjimo eilučių lošimo automatas, šiomis dienomis nieko nenustebins, nes šiomis dienomis, kūrėjai savo automatams suteikia ir didesnį skaičių eilučių. Nepaisant to NetEnt išleodo 15 laimėjimo eilučių automatą, kuris vadinasi Wonky Wabbits, jame rasite unikalių savybių ir ypatybių kurių dar nematėte nė viename žaidime.

Play Wonky Wabbits

Faktai ir Skaičiai

Sertifikuotas Laimėjimų Išmokėjimo Procentalumas – galite būti tikri, kai žaidžiate bet kuriuo, NetEnt sukurtu, online automatu, gausite aukščiausio procentalumo laimėjimų išmokėjimus, Wonky Wabbits automatas, yra vienas iš aukščiausiai apmokamų lošimo automatų, kuris taip pat atneš jums sėkmę.

Statymo Lygiai – iš viso galite išlošti 15 laimėjimo eilučių per vieną sukimą, monetų vertė reguliuojama nuo 0.01 iki 0.50, taip pat galite statyti ir aukštą statymą, tokį kaip 150.00 per sukimą, šis statymas reikš, kad lošiate aukšo statymo NetEnt automatu.

Jackpot Išmokėjimai – žaisdami Wonky Wabbits lošimų automatą, galite laimėti didijį prizą, Wild simbolis yra laimingas šio žaidimo metu, išmetus šį simbolį gausite ir bonusą, kuris apžvelgtas žemiau.

Standartinis Būgnų Simboliai – šiame žaidime sutiksite daržovių, tokių kaip pomidoras, kukurūzas, brokolis simbolius, o taip pat ir kortoms būdingų simbolių: 10, valetas, karalius, karalienė, tūzas.

Išmėtymas ir Bonusų Simboliai – Wonky Wabbits žaidime nerasite išmėtymų, tačiau šiame žaidime Wild simbolis reiškia tam tikrą bonusą, jį aprašytą rasite žemiau.

Wild Simboliai – Wild simbolis pasirodys vietoje kitų būgno simbolių, kai tik išsuksite šį simbolį, po to pereisite į specialų ir unikalų bonuso turą, taip padidinsite savo šansus laimėti.

Kai tik išmesite Wild simbolį, tuoj pat išvysite zuikį, kuris slėpsis po būgnu, o išlindęs kitą būgną pavers Wild simboliu, šį zuikį taip pat išvysite tuomet kai būsite surinkę didžiausią laimėjimo kombinaciją bonuso turo metu.

Bonusų ypatybės ir bonusų žaidimai

Nemokami Sukimai – Wonky Wabbits automatas nemokamų sukimų nesiūlo, tačiau šis automatos turi prieš tai aprašytą, unikalų, Wild bonusą.

Bonusų Žaidimas – šis automatas buvo sukurtas taip, kad laimėjimų eilutės būtų skaičiuojamos iš abiejų pusių. Kai tik pasuksite būgną, laiminga kombinacija gali būti užskaitoma iš kairės į dešiną, taip pat kaip ir iš dešinės į kairę, tokiu būdu, jūsų laimėjimo tikimybė padidėja dvigubai, ko niekada negalėsite patirti žaisdami kitais lošimų automatais.