Girls With Guns Frozen Dawn Lošimų Automatai

Microgaming praleido nemažai laiko kurdami antrąjį Girls with Guns serijos sloto žaidimą, ir mums malonu pranešti, kad Girls with Guns Frozen Dawn sloto žaidimas jau startavo visose Microgaming valdomose svetainėse, bei kad šis žaidimas net dar geresnis nei originalas, ir mes niekada negalvojome, kad tai būtų įmanoma.

Faktai ir skaičiai

Sertifikuotas išmokėjimų procentalumas – Pastebėsite, kad Microgaming sloto žaidimai turi didelius išmokėjimų procentus, ir šis Girls with Guns 2 sloto žaidimas turi įprastą aukštą Microgaming išmokos procentą, kas garantuoja, kad šis slotas yra gerai mokantis, siūlantis daugybę galimybių laimėti.

Statymo lygiai – Dėl to, kad tau yra vienas iš 243 būdų laimėti sloto žaidimų, turite sumokėti minimalų 30 monetų užstatą, kad galėtmėte žaisti su visomis tomis eilutėmis ir būdais laimėti; galite padidinti monetų kiekį iki 30 monetų per prieaugį, ir iš viso 300 monetų maksimumas gali būti užstatomas per sukimą, su monetų vertėmis 0.01, 0.02 arba 0.05.

Jackpot išmokėjimai – Maksimalus jackpot, kurį galite laimėti žaisdami šį slotą, yra 2,185,000 monetų.

Standartiniai būgnų simboliai – Sekantieji yra visi standartiniai simboliai, kurie gali būti aptikti ant šio sloto žaidimo būgnų: Character symbols (Veikėjų simboliai), kartu su Ace (Tūzu), King (Karaliumi), Queen (Karaliene), Jack (Berniuku) ir Ten (Dešimt) būgnų simboliai.

Išmėtymo ir bonusų simboliai – Satellite (Palydovo) būgno simbolis yra Išmėtymo simbolis šiame sloto žaidime, ir Jums reikės gauti tris ar daugiau jų ekrane, kad galėtumėte būti apdovanotas nemokamų sukimų bonuso žaidimu.

Wild simboliai – Logo simbolis šiame Girls with Guns Frozen Dawn sloto žaidime yra Wild simbolis, šie yra išsiplečiantys simboliai, todėl galėtumėte, jei Jums pakankamai sekasi, išsukti visus penkis iš šių sukrautų būgno simbolių ir laimėti jackpotą 243 kartus.

Bonusų ypatybės ir bonusų žaidimai

Nemokami sukimai – Galite laimėti 12 nemokamų sukimų rinkinį, išsukdami tris ar daugiau išmėtymo simbolių, ir, kai tai padarote ir tie nemokami sukimai vyksta, galite išsukti visiškai naujus Magnetic Wild simbolius, ir kai šie pasirodys, jie prasibraus į ekraną, dėl savo magnetinių jėgų kaip papildomi Wild simboliai, kad padėtų Jums sudėlioti papildomas laiminčias kombinacijas.

Bonuso žaidimas – Žaisdami šį Girls with Guns Frozen Dawn sloto žaidimą, taip pat galite išprovokuoti papildomą bonuso žaidimą, ir šis yra atsitiktinai suteikiamas pasirinkimo žaidimas, tad negalite žinoti, kada būsite apdovanotas, ir, kai jis iššauktas, Jūs turite pasirinkti vieną iš išryškintų būgnų simbolių iš sloto žaidimo ekrano, ir, kai pasirenkate vieną iš būgno simbolių, slotas apdovanos Jus atsitiktine suma pinigų; šis išmokėjimas priklauso nuo to, kiek užstatėte bazinio žaidimo sukime, suteikusiame šią bonuso ypatybę.